Posted May 25, 20213 yr Hoi allen,Vorige week heb ik mijn vijver verwijderd en opgevuld met bruine teelgrond. Het idee is om hier nu een grasmat op te leggen, maar met de huidige regenval zie ik dat het water nogal blijft liggen.Nu ben ik bang dat als ik hier een grasmat op ga leggen, dat het een moeras wordt.Kunnen jullie enig advies geven over hoe ik dit het beste kan aanpakken?Zie hier hoe het er nu bij ligt.
May 30, 20213 yr Je zult eerst de ondergrond los moeten maken(spitten) zodat het water weg kan! Doe je dit niet dan wordt dit een mislukking!
May 30, 20213 yr Goedenavond,Ik zou adviseren om de grond even diep door te boren met een grondboor. Hier kan het water door heen zakken. Door de oude vijver is er een harde laag ontstaan, hierin blijft het water momenteel staan.GroetEdwin Westerhuis
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.