Posted September 27, 20213 yr Hi! Ik heb al even op t internet zitten speuren maar kon het niet vinden. Ik heb een kamerplant die na twee jaar ineens aparte stengels aan de bovenkant heeft met kleverige druppels. Ik was vooral benieuwd naar wat voor plant dit is! Weet iemand het hier misschien?. P.s. Ja ik moet hem verpotten
September 27, 20213 yr Author Doet me sterk denken aan Peperomia tetragona. Nu ik deze opzoek lijkt het inderdaad sterk op deze familie! Alleen kwam het blad niet overeen, dus ben ik naar andere peperomias gaan zoeken. Hij kwam niet direct als eerste naar voren, maar na wat zoeken denk ik dat ik hem heb! De Peperomia Orba. Bedankt voor de hulp!zie afbeelding hier:
September 27, 20213 yr Author Na toch wat langer doorzoeken, leek het niet helemaal overeenkomend met de orba. Die foto vond ik er toevallig tussen. Deze lijkt het wel meer: Peperomia Wheelerihttps://eol.org/pages/596630https://www.google.com/search?q=Peperomia+wheeleri&sxsrf=AOaemvIkSxwOnI8tUv29ema0mqCY-KI1bg:1632773769702&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjPhKqk_J_zAhWJsaQKHVvzAVsQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=937&dpr=1#imgrc=HBGgdp3VYC9AnMDit is een van de weinigen met zo'n effen groen blad. Waar veel van die peperomias een hangplant lijken te zijn, wil deze omhoog groeien, net als die van mij.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.